Mariusz jest pasjonatem i wielbicielem BMW i z przyjemnością montuje LPG do tej Marki! BMW X3 z silnikiem 3.0 o mocy 231KM już po montażu LPG w Energy Gaz Polska! Wymagające auto! Mimo nietypowej konstrukcji, konieczności przeniesienia akumulatora w celu montażu zbiornika LPG i utrudnionego dostępu nasi Montażyści bez problemu poradzili sobie z montażem LPG w tym aucie, oczywiście bez straty na jakości i komforcie! BMW - przyjemności z jazdy, oszczędność dzięki LPG!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli BMW jak: Seria 1, Seria 2, Seria 3, Seria 4, Seria 5, Seria 6, Seria 7, Seria 8, M3, M4, M5, M6, X1, X3, X5, X6, Z3, Z4!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do BMW! www.egp.pl/lpg-do-bmw.htm

Średnie spalanie benzyny - 16 litrów/100km, a LPG tylko 18 litrów na 100km! 400 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 42 litrowy zapewni zasięg auta na LPG - około 200 kilometrów! Zwrot za montaż LPG nastąpi już po 10500km! BMW na gaz - to się opłaca!

Instalacja gazowa STAG - całkowity koszt - 4200zł do tego modelu! W cenę instalacji wliczona jest 24 miesięczna gwarancja!

BMW na gaz to niesamowite oszczędności - wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do BMW zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do BMW wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Nie wiesz jakie LPG wybrać do BMW? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej BMW, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki BMW! www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

BMW TEST LPG przeszło fantastycznie! Na gazie BMW w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Słowa Naszych Klientów ‘"Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom" dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Comments

  • Peter Trops
   Peter Trops

   How much it cost to instal on my 2004 BMW X3 6v?Thanks

   about 2 years ago
  • Piotr Piekutowski
   Piotr Piekutowski

   Swietnie dziekuje za oferte. Jakiego rzedu spalania mozna sie spodziewać?

   about 2 years ago
  • Energy Gaz Polska
   Energy Gaz Polska In reply to Piotr Piekutowski

   Przewidywane spalanie LPG - około 10-15% większe od obecnego spalania benzyny. Pozdrawiamy :)

   about 2 years ago
  • Piotr Piekutowski
   Piotr Piekutowski

   Witam
   moc 218 KM naped xdrive 4x4.

   about 2 years ago
  • Energy Gaz Polska
   Energy Gaz Polska In reply to Piotr Piekutowski

   Zalecam wybór instalacji gazowej BRC SQ P&D z zapasem wydajnościowym do 300KM. Całkowity koszt montażu to 4600zł. Zbiornik do 53 litrów w cenie. Montujemy w ciągu jednego dnia roboczego. Pozdrawiam serdecznie

   about 2 years ago
  • Piotr Piekutowski
   Piotr Piekutowski

   witam prosze podac koszt instalacji LPG do BMW X3 2.5si 2007r oraz ewentualne spalanie jakiego mozna sie spodziewac.Dziekuje z gory.

   about 2 years ago
  • Energy Gaz Polska
   Energy Gaz Polska In reply to Piotr Piekutowski

   Witam, bardzo proszę o podanie mocy silnika samochodu. Precyzyjnie dobiorę i wycenię LPG do Pana auta. Pozdrawiam :)

   about 2 years ago
  • WBcars
   WBcars

   "Pięknie" i te Paznokietki ..... tym miley

   about 3 years ago
  • Energy Gaz Polska
   Energy Gaz Polska In reply to WBcars

   +wbcars To się nazywa biznes motoryzacji naznaczony szminką! Pozdrawiamy serdecznie :)

   about 3 years ago