Wyścigi drifterów, miażdżone samochody i pokazy skaczących motocykli, a do tego Krzysztof Hołowczyc i Tomasz Kuchar – tak w skrócie można opisać 10. edycję Moto Racing Show w Gorzowie. Tegoroczna impreza była udana i przyciągnęła na most Staromiejski tłumy mieszkańców.

Comments

  • Sebastian Szmyd
   Sebastian Szmyd

   Gowniana impreza po raz 10-ty. Krecic bąka umie każdy 18latek w tanim rwd za 3000 zl. Bez sensu jest pokazywanie takiego badziewia co roku od 10 ciu lat

   about 9 months ago
  • Łukasz Mikołajczak
   Łukasz Mikołajczak

   Ktoś wie jaką muzę puszczali podczas moto racing show 2018, chodzi mi o utwory, z góry dzięki :)

   about 9 months ago
  • Gabriel Cichy
   Gabriel Cichy

   Gorzowianin.com Bardzo Superanckie Ujęcia z Tego Moto Racing Show

   about 9 months ago
  • Marek Darkowski
   Marek Darkowski

   Promowanie takich idiotyzmów, wraz z ograniczaniem ruchu w mieście powinno być karalne, ale zbliżają się wybory więc szuka się głosów nawet wśród idiotów.

   about 9 months ago
  • Olejniczka
   Olejniczka In reply to Marek Darkowski

   DŻANUSZ

   about 9 months ago
  • SlonikSSG
   SlonikSSG In reply to Marek Darkowski

   Tylko ,że te "idiotyzmy oglądało pół miasta , a drugie pół ma ból dupy o to ,że się korki porobiły. Ludzie ogarnijcie się bo dość słuchania ,że nic się nie dzieje , a jak już dzieje się coś konkretnego to problem o to. Było przesiąść się na ten dzień na komunikacje miejską lub rower. Ale w sumie najłatwiej marudzić :)

   about 9 months ago
  • renia duda
   renia duda In reply to Marek Darkowski

   zgodzę się ze nie powinny takie występy być w centrum miasta już tak tyle ulic jest zamkniętych z powodu remontów, można zorganizować gdzieś na uboczu i wszyscy szczęśliwi

   about 9 months ago